Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Любеч сьогодні Любеч сегодня
Історичний портал м.Любеч Исторический портал г.Любеч
Історико-археологічний комплекс
Любеч історичний Любеч исторический
Любеч православний Любеч православный
Любеч сьогодні Любеч сегодня

Молодіжний центр =ПРОМІНЬ=Керівник центру Гутник Юлія Сергіївна    З 2003 року в селищі  Любеч  почала діяти Чорнобильська програма Відродження та розвитку  (ЧПВР). Було розроблено декілька проектів: "Чиста зона", "Алея слави", "Дитинство наше майбутнє", "Молодіжний центр".
    Рішенням громадських зборів, був вибраний проєкт створеня "Молодіжний центр", для зайнятості молоді на селі, самореалізації творчих здібностей, та розвиток талановитих дітей.
    За допомогою ЧПВР, була надана допомога в придбанні комп’ютерної техніки, меблів, будівельних матеріалів, а також перекритий дах.
    А з допомогою посла доброї волі - відомої тенисистки, Марії Шарапової, молодіжний центр обладнани сучасними тренажерами.
    На сьогоднішній день в Молодіжному центрі  "Промінь" працюе комп’ютерний клас, тренажерний зал, гурток образотворчого мистецтва, вокальний гурток, гурток журнилістики.
    Щомісяця випускається журнал Молодіжного центру  "Промінь" -  "Молодь Любеча".
    Щоденно центр відвідує білше 30 дітей, вони зайняті в різниими напрямками роботи.
     Вокально-інструментальний ансамбль центру ВМолодіжному центрі  проводиться цікава і різноманітна робота, де приймають участь молодь, учні та жителі селища.
    Плідно продовжує  роботу комп’ютерний клас, гурток журналістики (журналісти - діти нашого селища), створилася вокальна група та ансамбль  центру, танцювальний гурток.
    Велику увагу працівники  центру приділяють навчально - виховній роботі молоді: лекції, бесіди, семінари.
    Не залишається без уваги культурно-історична робота:походи, екскурсії, виїздні бригади (концерти в селах нашого району), а також цікавий відпочинок для молоді (дискотеки, вечора, юморини, вікторини).
    На сьогоднішній день Молодіжний центр відвідує більш ніж 80 чоловік різного віку.
    Ми тісно співпрацюємо з ЧПВР, райдержадміністрацією, селищною радою,  підприємствами селища, спонсорами (підприємцями селища) які нас завжди підтримують і допомагають, а також з нашою молоддю і жителями селища.
    В цьому році налагоджена робота з ветеранською організацією Любеча,  та розроблена програма "Зв’язок трьоx поколінь”.

     Іноземні волонтери з молоддю селища Іноземні волонтери з молоддю селищаНаш МЦ"Промінь” відвідали іноземні волонтери, було розроблено декілька мініпроектів, які втілюються в життя, запрацював довгочеканий тренажерний зал, та нарешті МЦ отримав від спонсора музичне обладнання, за допомогою якого молодь, діти та всі бажаючі мають можливість розвивати свої творчі здібності.  


Copyright MyCorp © Ковшун М.І. 2018