Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Любеч сьогодні Любеч сегодня
Історичний портал м.Любеч Исторический портал г.Любеч
Історико-археологічний комплекс
Любеч історичний Любеч исторический
Любеч православний Любеч православный
Любеч сьогодні Любеч сегодня

Наша природа


 Парк Перемоги     Незбагненний, недосяжний, таємничий світ!
    Що ти?...Хто ти?..
    Рожеві вуста світанків, всепоглинаюча влада ночі, цнотлива краплинка роси, легкокрила комашина, вируюча прірва - все, це ти - матінко-пророда!
    Хоч скільки людина намагатиметься підкорити тебе собі, заволодіти твоїми багатствами, врешті-решт правити тобою, все одно їй не поталанить до кінця розкрити твою неповторну, манливу й мінливу таїну.
    Саме ти надихаєш нас на добро, поезію, кохання.
    І хто ми такі, чого варті без тебе, адже саме ти, є те неповторне, з чим людина зустрічається в своєму швидкоплинному житті.
    Багато мальовничих куточків є на нашій планеті, які хвилюють душу, примушують серце битися в декілька разів скоріш, і саме таким куточком є наш рідний Любеч зі своєю неповторною природою.
 Замкова гора  Цвинтар     Мабуть, сам Бог, дивлячись зі своїх вершин "побудував" і наші вершини: славнозвісну Замкову гору, потопаючий у зелені дерев Парк Перемоги, (відомий у нас як "Цвинтар" ), з якого скільки сягає зір, видний сивочолий, могутній Дніпро (Борисфен ).


 П’янить бузковий аромат...     Як тільки скресне крига, містечко наше буяє "котиками", верболозу. Духмяний аромат бузку, черемхи п’янить і будить серце до життя.
    А що діється влітку?!.
    На луках трави буяють, ген-ген, скільки сягає око, бачиш розмаїття барв, навіть веселка не всі вібрала в себе; у лісі, на зміну червонощокій суниці достигає рожева малина, а за нею ожина, а там і барбарис від них не відстає; а як говорити про гриби - то язик заболить, хоча й без кісток, стільки назв їх нам дала таж сама матінка-природа.

    Ідеш містечком - : бачиш як наливаються медом яблука, груші, синьоокі сливи і донедавньої пори, колись чужі, а вже тепер такі рідні абрикоси, алича.
    До речі, у нашому привітному містечку знайшли свій куточок і Закарпатська смерека, і південний виноград, і навіть, вибагливий персик, якого щирі дбайливі руки доглядають, на зимівлю прикривають, і який за це віддячує соковитими плодами.
 Каштани Любеча


    Древній, але вічно молодий Любеч, аж ніяк не поступається славному граду Києву своїми каштанами, які білими свічечками запалюються навесні, а потім "зеленими та коричневими їжачками " зустрічають нас на всіх вулицях.
    Багато чого можна говорити про природу, про її красу, її  неповторність, тендітність, але, в першу чергу, ми, люди, повинні дбати про неї, допомагати їй, а вона в свою чергу, неодмінно віддячить пташиним співом, дзюркотом струмка, першим проліском, які так необхідні всім нам.
Природа Любеча у фотографіях
 


Copyright MyCorp © Ковшун М.І. 2018