Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Любеч сьогодні Любеч сегодня
Історичний портал м.Любеч Исторический портал г.Любеч
Історико-археологічний комплекс
Любеч історичний Любеч исторический
Любеч православний Любеч православный
Любеч сьогодні Любеч сегодня

Виробничо-побутове підприємство =Луч=


Адміністрація підприємства

Віктор Степанович Москалець Зубаха Наталія Миколаївна Фоченко Інна Олександрівна
Москалець
Віктор Степанович
(керівник  підприємства)
Москалець
Ніна Василівна
(комерційний директор)
Зубаха
Наталія Миколаївна
(головний бухгалтер)
Фоченко 
Інна Олександрівна
(бригадир конд. цеху)

    Небагато є в нашій області підприємств, з 25-річною історією існування.
За цей час Україна пережила різноманітні суспільні та економічні потрясіння. «Луч» не лише вистояв завдяки розумному управлінню, працьовитості, енергії і насназі його засновників, а й нині стабільно працює, успішно розвивається, створює робочі місця як для любечан, так і жителів інших населених пунктів Ріпкинського району.
    Засноване в листопаді 1988 року, підприємство розпочинало свою діяльність як будівельно­монтажний кооператив. Ініціатором створення і керівником був Віктор Степанович Москалець.  „Луч” без перебільшення можна назвати піонером приватного підприємництва в районі. Без власної виробничої бази, налічуючи всього 8 працівників, розпочали одразу втілювати в життя намічені плани. Стартували з ремонту тваринницьких приміщень у Любечі. Згодом закупили будівельну техніку, збудували столярний та пилорамний цехи. Колектив збільшився до 100 чоловік. Це дало можливість працювати на декількох об’єктах одночасно. Роботи виконувалися якісно та швидко, що приносило підприємству авторитет та сприяло розширенню кола клієнтів.
    Так для працівників судноремонтних майстерень в Любечі побудовано багатоквартирний будинок, для районної організації „Сільгоспхімія” - двоповерховий гуртожиток та 7 житлових будинків у Ріпках. Паралельно колектив займався ремонтом та будівництвом господарських приміщень, виготовленням столярних виробів, а згодом - шлакоблоків.
    Були й складні часи, коли ВПП „Луч”, аби вижити, шукали нові види діяльності, які б користувалися попитом, приносили користь громаді, сприяли розвитку селища. Підприємство почало освоювати новий напрямок - надання побутових послуг. Відтак у Любечі відкрився цех з пошиву виробів на замовлення, який очолила Ганна Федяй – талановита жінка, майстер своєї справи. До роботи залучали жителів не лише Любеча, а й навколишніх населених пунктів. Шили близько 40 найменувань продукції: від робочих костюмів, утеплених курток до сучасних комбінезонів, які постачали до столиці та Славутича.
Справа виявилася затребуваною, тому згодом відкрили філіал у Ріпках. 

    З цього часу й починається співпраця ВПП «Луч» з районним центром зайнятості. Підприємство активно користується послугами служби зайнятості щодо підбору працівників з числа безробітних на нові робочі місця, в тому числі з наданням дотації. Таким чином у 2001 році було працевлаштовано 7 осіб з числа безробітних, у 2002 році - вже 21.

   Ще один напрямок діяльності ВПП „Луч”, який став затребуваним у населення, - торгівля.

    Любеч прикрасив сучасний торговий дім «Вікторія». Одинадцять років тому це був перший і єдиний міні­супермаркет в селищі, де для зручності споживачів були представлені практично всі види товарів.

У торговому домі  "Вікторія"  ( м.Любеч )

 У торговому домі "Вікторія"  У торговому домі "Вікторія"  У торговому домі "Вікторія"  У торговому домі "Вікторія"

    Згодом з’явився магазин і в Ріпках.
    Укомплектувати кадрами новостворені робочі місця допомагали фахівці центру зайнятості.
    З часом підприємство розширило торговельну мережу. Відкрилися магазини в селах Миси, Губичі, Маньки, Малинівка, Коробки, налагоджено регулярну виїзну торгівлю до населених пунктів Клубівської, Смолигівської, Губицької, Новояриловицької, Горностаївської сільських та Добрянської селищної рад.

Мережа торгівельних закладів підприємства

У магазині с.Губичі ВПП "Луч" У магазині с.Малинівка ВПП "Луч" У магазині с.Маньки ВПП "Луч" У магазині с.Миси ВПП "Луч" У магазині смт.Ріпки ВПП "Луч" У магазині смт.Ріпки ВПП "Луч"

    Чотири рази на тиждень продавці Світлана Звонок та Володимир Загрудний навідуються до названих територіальних громад. Бувало, через транспортну недоступність добиралися до людей, аби привезти необхідні продукти та товари, на підводі, а під час повені – на човні. В засніжену зиму для зручності стареньких жителів торгова машина під’їжджає до кожного двору, бо через заметіль не кожен з них може дійти до визначеного місця торгівлі. Не відмовляють їм працівники ВПП „Луч” й у проханні важку сумку занести до будинку чи мішок з комбікормом - до сараю, або ж зробити ксерокопії документів, виконують інші замовлення.
    Не залишився без уваги засновників „Луча”  й такий напрямок діяльності, як виготовлення хлібо-булочних та кондитерських виробів, тим більше, що Любеч має славні традиції пекарської справи. Нині для задоволення потреб населення виготовляється широкий асортимент смачної продукції. Випікають її Лідія Воробйова, Світлана Жир, Тамара Яковенко, Валентина Ковшик, Юлія Євтушенко, Юлія Бойко та Максим Ященко, працевлаштовані на підприємство за сприяння районного центру зайнятості. Вироби до вподоби не лише любечанам, а й мешканцям району та його гостям, адже зроблені вони лише з натуральної сировини з добром та любов’ю.
    

Відеофрагмент про ВПП "Луч"


Виробничо-побутовому підприємству "Луч" -  25 років  

(фото-шоу)

Copyright MyCorp © Ковшун М.І. 2018