Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Любеч сьогодні Любеч сегодня
Історичний портал м.Любеч Исторический портал г.Любеч
Історико-археологічний комплекс
Любеч історичний Любеч исторический
Любеч православний Любеч православный
Любеч сьогодні Любеч сегодня

Головна » Архів матеріалів

Сьогодні у приміщенні культурно-мистецького центру "Інтермеццо" (Чернігів, вул.Шевченка, 9) відбулася прес-конференція "Врятуємо любецький музей".
За два дні лише я отримав кілька десятків дзвінків з обіцянками та пропозиціями надати конкретну допомогу. Щиро дякую усім представникам мас-медіа, науковцям, музейникам, археологам та історикам, представникам громадських організацій, юристам, та просто небайдужим громадянам, які долучилися до неї.
Нарешті вдалося отримати на руки й копію прийнятого в Любечі рішення. Цікаво, що хоч воно і складено юридично доволі безграмотно, мова у ньому йде про господарчі споруди, котельню та інші приміщення (жодного слова про приміщення музею), та про земельну ділянку площею 0,48 га, на якій власне усе це і знаходиться.
Загалом це класична рейдерська схема - коли розділяють будівлю та з ... Читати далі »

Переглядів: 82 | Додав: Ковшун | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)

В понеділок 4 грудня о 14-00 у приміщенні культурно-мистецького центру "Інтермеццо" (Чернігів, вул.Шевченка, 9) відбудеться прес-конференція "Врятуємо любецький музей".
Запрошуємо усіх зацікавлених представників мас-медіа взяти участь.
Будуть присутні директор Історико-археологічного комплексу "Древній Любеч" С.Заліський, відомі чернігівські історики та археологи.

Джерело

А чому не запросити на цю прес-конференцію пана Пінчука?

Переглядів: 59 | Додав: Ковшун | Дата: 02.12.2017 | Коментарі (0)

У 2008 році Обласна рада створила «Історико-археологічний музейний комплекс «Древній Любеч», якому було передано колишнє приміщення школи-інтернату, що знаходилось у напівзруйнованому стані (не було вікон та дверей, була зідрана підлога та ін.). Згодом на баланс були передані Кам’яниця П. Полуботка (в зруйнованому стані) і так звана Ближня печера св. Антонія (яку лише почали розкопувати чернігівські археологи).
За цей час:

- за гроші благодійників у приміщення колишнього інтернату були вставлені вікна та двері, збудована автономна газова котельня;
- була досліджена та відремонтована Кам’яниця П. Полуботка, виявлена і реконструйована Ближня печера св. Антонія.
- силами працівників музею було відремонтовано й оформлено 5 залів, де представлені археологічні знахідки, етнографія регіону, картини подаровані музею художниками та ін.;
- «Древній Любеч» разом із Чернігівським національним педагогічним університетом і ... Читати далі »

Переглядів: 75 | Додав: Ковшун | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Учора, 30 листопада 2017 року, в рамках програми Європейського Союзу була підписана низка угод про транскордонне співробітництво між Україною та Білорусією.
Загалом це ціла низка програм: Грузія - Азербайджан, Грузія- Вірменія, Україна - Молдова, а тепер ще й Україна та Білорусь. За програмою EaPTC передбачається низка проектів у прикордонних областях (за кошти ЄС).
Загалом із 160 проектів було обрано 18. Серед підписантів було кілька українських університетів. Вітємо Чернігівський національний технологічний університет та Національний університет "Острозька академія".
Маленьку перемогу разом із білоруськими колегами (ГО "Зелений хрест", м.Мінськ), здобув і Національний університет "Чернігівський колегіум", який разом із Любецьким історико-археологічним музеєм ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: Ковшун | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

10 листопада в дитячому садочку «Пролісок» пройшло «Свято осені», в якому взяли участь діти молодшої, середньої та старшої групи. Діти порадували присутніх піснями та хороводами про осінь, розповідали вірші. Свою танцювальну майстерність діти показали в танцях «Хмаринки», «Горобинок», «З парасольками», українські таночки.
Свято пройшло в ... Читати далі »

Переглядів: 122 | Додав: Ковшун | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 23 24 »
Copyright MyCorp © Ковшун М.І. 2018