Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Любеч сьогодні Любеч сегодня
Історичний портал м.Любеч Исторический портал г.Любеч
Історико-археологічний комплекс
Любеч історичний Любеч исторический
Любеч православний Любеч православный
Любеч сьогодні Любеч сегодня

 

Дошкільна освіта в любечі

 


 

Колектив ДНЗ "Пролісок" В центрі мальовничого історичного містечка Любеч знаходиться дошкільний навчальний заклад "Пролісок". Дошкільна освіта в Любечі почала розвиватись з 1 листопада 1945 року, коли в містечку було відкрито дитячі ясла, які відвідували діти раннього віку. Пізніше, з листопада 1957 року розпочав свою роботу дитячий садок.
Сучасне приміщення дошкільного закладу збудоване в 1982 році і розраховане на 134 місць.
В даний час у закладі функціонує 3 групи: молодша змішана, середня та старша. Заклад відвідують діти віком від 2 до 6 років. Загальна кількість дітей, що відвідують заклад - 55. ДНЗ "Пролісок" працює за п’ятиденним робочим тижнем 10 годин на день.
Колектив дошкільного закладу складається з 13 чоловік, з них 7 педагогів. Чотири педагоги мають вищу педагогічну освіту, інші - середню спеціальну.
У своїй роботі дошкільний заклад керується Базовим компонентом дошкільної освіти та Програмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля".
ДНЗ "Пролісок" працює над проблемою6 "Екологічне виховання дітей природою рідного краю з елементами краєзнавства", адже любов до своєї країни починається з любові до краю, в якому людина народилась і живе і найбільш сприятливим періодом для розв’язання завдань екологічного виховання та краєзнавства є дошкільне дитинство.
З метою розв’язання даних завдань проводиться відповідна методична робота, у групах створено мініметодкабінети, відповідне розвивальне середовище. Вихователями проводяться заняття, прогулянки, мандрівки екологічною стежиною, екскурсії в природу, по історичних місцях, до історико-археологічного музейного комплексу "Древній Любеч".
Повноцінне здійснення завдань розвитку, виховання і навчання дошкільнят можливе лише за умови злагодженої співпраці дорослих: педагогів ічленів родин вихованців на засадах довіри, партнерства, взаємоповаги, єдності вимог.
Кожна родина щороку бере участь у заготівлі овочів для дитячого садка, батьки допомагають у поточному ремонті приміщень. Силами батьків та за їхні кошти було відремонтовано покрівлю приміщення, облаштовано дитячі майданчики, повністю замінена огорожа, придбано матеріал для заміни підлоги тіньових навісів. Допомагають батьки давнім народним методом - "толокою", працюють до пізнього вечора, у вихідні.
Радує те, що життям садочка, його проблемами переймаються цілі родини: Маші Криволап, Іллі Філатова, Маргарити Максименко, Маргарити Бобильової, Лізи Коваленко, Дарини Іногди, Вероніки Гутник, Данила та Михайла Богуш, Владислава Шкоди та інших.
Вся робота по вихованню, розвитку і навчанню проводиться з урохуванням природних здібностей дітей, на задоволення їх потреб в пізнанні, самопізнанні та розвиткові, вмінні орієнтуватись у всьому розмаїтті предметів і явищ, формуванні у малюків активно-пізнавального, творчого ставлення до навколишньої дійсності, впровадженні в практику роботи ідеї національного виховання С.Русової та педагогіки Добра В.Сухомлинського.

 

Завідуюча ДНЗ "Пролісок" Андрушок Н.В. У ДНЗ "Пролісок" У ДНЗ "Пролісок" У ДНЗ "Пролісок" У ДНЗ "Пролісок" У ДНЗ "Пролісок"
У ДНЗ "Пролісок" У ДНЗ "Пролісок" У ДНЗ "Пролісок" У ДНЗ "Пролісок" У ДНЗ "Пролісок" У ДНЗ "Пролісок"
Copyright MyCorp © Ковшун М.І. 2018